Kupon #7

0

Bardzo dobra postawa Windsor Spitfires pozwoliła nam zainkasować kolejne zyski. Spitfires w trzeciej tercji prowadzili już 6-1 zapewniając sukces naszego kuponu. Co prawda w końcówce rozluźnieni pozwolili wbić sobie dwie bramki, ale nie miały one żadnego znaczenia. Dwa gole miały natomiast znaczenie w naszej drugiej propozycji czyli spotkaniu pomiędzy Providence Bruins a Wilkes-Barre/Scranton Penguins. Stawialiśmy na wygraną Penguins i w 38 minucie wszystko wydawało się zmierzać w dobrym kierunku – Penguins prowadzili 4-2. Niestety, goście stracili 2 bramki i po 60 minutach na tablicy wyników mieliśmy rezultat 4-4. Naszą propozycją byłoo 2 DNB, więc nie bez wielkiego dramatu. Koniec końców, dzień na plus

Tydzień rozpoczynamy delikatnie od kuponu złożonego z trzech spotkań. Stawiamy na:

• Timra w meczu z Vasteras. Gospodarze na własnym lodzie grają znakomicie – w 9 meczach odnieśli 8 zwycięstw. Vasteras natomiast nie należą do ligowych tuzów, i od obecności na ostatnim miejscu tabeli chroni ich jedynie stosunek bramek, bowiem punktów mają tyle samo co czerwona latarnia – Sodertalje.
  • Jeszcze lepiej niż hokeiści Timry spisują się na własnym lodzie zawodnicy Ceskie Budejovice. Dziewięć spotkań i dziewięć wygranych (jedna po dogrywce). Dziś podejmować będą Prostejov, który ostatnio zaliczył sporą wpadkę przegrywając u siebie z Litomerice. Czy to oznaka spadku formy drużyny z 4 miejsca w tabeli? Bardzo możliwe.
  • Ostatni typ jest oparty na statystyce Obie drużyny w około 75% spotkań rozgrywanych przez siebie pokonują granice 3 goli. Mamy nadzieję, że dziś będzie podobnie